Zarezervujte si včas základnu pro Váš tábor na rok 2017!

Přijímáme objednávky na letní dětské táborové pobyty pro rok 2017. Kapacita je omezená, proto neváhejte a kontaktujte nás.

 

Letní dětské tábory

Naše středisko je velice vhodné pro pořádání letních dětských táborů, které se u nás konají pravidelně.

Naše středisko poskytlo táborovou základnu a o program se starali zkušení vedoucí. Byly zde děti všech věkových kategorií. Nejmladšímu účastníkovi bylo pět let, a ti nejstarší šestnáctiletí se už těší, že pojedou příští rok jako praktikanti.

Náplň tábora byla jako vždy velice pestrá! Každé z dětí si našlo to, co ho nejvíce baví a zajímá. Jedna skupina prostupovala hvězdnou bránou do cizích galaxií, další skupina se věnovala bojovým uměním karate a sebeobrany, ti nebojácní si pod dozorem zkušených instruktorů zkusili slaňovat ze střechy budovy. Měli jsme tu i kroužek výpočetní techniky, kde si mohly děti na několika počítačích zasoutěžit ve hrách po síti. Večer se samozřejmě všichni těšili na diskotéku. I letos jsme tu měli výborné DJ z řad táborníků, kteří pak s barevnou hudbou vykouzlili vždy vynikající atmosféru! Samozřejmě nechybělo ani posezení u táboráku a opékání buřtíků.

Také k nám přijeli příslušníci zásahové jednotky Policie ČR i s psovodem. Ukázali nám svoji výstroj a výzbroj, předvedli několik obranných hmatů a chvatů, ale nejvíce všechny zaujala dokonalá ukázka zadržení pachatele. Policejní sirény z přijíždějících aut, střelba, dělbuchy...myslím, že to všechno zanechalo v tábornících velký dojem a všem se to moc líbilo (neopomeňte nahlédnout do táborové fotogalerie). Nesmím zapomenout také na ukázky hasičů, při kterých si i děti vyzkoušely protipožární útok s hadicemi!

Myslím, že se všem tábor velmi líbil a už teď se všichni těšíme na příští rok!


Pokud by jste měli zájem také využít naše středisko pro konání vašeho tábora neváhejte nás kontaktovat !Byli jsme tu na letním táboře už potřetí a vždycky jsme se setkali s perfektním servisem, vstřícností a nebyl problém, který by nešel vyřešit. Myslím, že se tu báječně bavili děti, tak i vedoucí.
Díky, a zase za rok na Štěpáně!